رویدادها

کمپینی برای «مدرسه ایمن»

آتش‌سوزی پلاسکو و زیر آوار موندن آتش‌نشانان دل همه ما رو به درد آورد 😔 و باعث شد به این حادثه بیشتر فکر کنیم. ⁉️ آیا می‌دونید در مناطق محروم مدرسه‌های زیادی هستند که اصلا در برابر آتش‌سوزی ایمن نیستند؟ بیشتر

کارت‌های تبریک مهرگیتی

شما می‌توانید برای تبریک عید نوروز به عزیزانتان از کارت‌های مهر استفاده کنید تا در کنار به یادگار گذاشتن خاطره‌ای زیبا، کودکان مناطق محروم کشورمان نیز از عواید حاصل از این کارت‌ها بهره‌مند گردند.

تمامی عواید حاصل از فروش این کارت‌های تبریک به دانش‌آموزان مناطق محروم اختصاص یافته و صرف امور فرهنگی و آموزشی در مناطق محروم کشور می‌گردد.

شما می‌توانید  از میان نمونه‌  کارت‌ها  کارت مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواه برای چاپ سفارش دهید. در صورت تمایل این کارت‌ها با لوگو و متن درخواستی شما چاپ می‌شود. ابعاد هر کارت ۱۴*۱۴ و قیمت هر کارت به همراه  پاکت  2500  تومان تعیین شده است. برای سفارش این کارت‌ها با موسسه تماس بگیرید.

شماره تماس: 02188376690 / 02188369567

 

شما همچنین می‌توانید در این صفحه عکس  کارت مورد علاقه خود را با نام خود و دوستتان تهیه کرده و برای آنها ارسال کنید و در صورت استفاده از این کارت‌ها، مبلغ موردنظر برای کارت را در جهت حمایت از دانش‌آموزان مناطق محروم به شماره حساب مهرگیتی واریز کنید.

 

شماره حساب برای واریز مبالغ کارت‌ مهر

شماره حساب سامان: ۸۱۵۸۱۰۲۸۲۸۲۰۰۰۲

شماره کارت: ۶۲۱۹۸۶۱۰۰۴۵۳۳۲۹۴

 


nima نوشته شده توسط: nima در تاریخ: چهارشنبه ۱۱-اسفند-۱۳۹۵ | ۰۱:۲۸

سفره‌ای برای او

رمضان از راه رسید، ماه مهربانی و برکت... بازارچه غذاهای خانگی مهرگیتی: ۱۷ الی ۱۹ خرداد، ساعت ۱۹ الی۲۳ محل موسسه خیریه مهرگیتی بیشتر

مهرگیتیبرای ثبت نام از این قسمت استفاده کنید