خبرنامه

سایت خبری مهرگیتی
در نشست هماهنگی شورای بانوان خیر مدرسه ساز کشور مطرح شد: برای تأمین اعتبارات معوق پروژه‌های خیرساز باید سبد درآمدی سازمان نوسازی مدارس کشور را تغییر داد.

در نشست هماهنگی شورای بانوان خیر مدرسه ساز کشور مطرح شد:

برای تأمین اعتبارات معوق پروژه‌های خیرساز باید سبد درآمدی سازمان نوسازی مدارس کشور را تغییر داد.

 

 گردهمایی یک روزه شورای بانوان خیر مدرسه ساز کشور، هجدهم تیرماه در سازمان نوسازی مدارس تهران  با حضور مسئولین سازمان نوسازی مدارس کشور و مسئولین شورای بانوان خیر مدرسه‌ساز استان‌های مختلف کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مهرگیتی، محمد تقی نظرپور، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، در این گردهمایی با اشاره به لزوم تأمین اعتبار پروژه‌های خیرساز گفت‌: تا کنون فقط ١٧ میلیارد تومان از مجموع ١٧٩ میلیارد تومان اعتبار برای  تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خیرین اختصاص داده شده است.

وی همچنین اظهار داشت: چند سالی است که وضعیت اعتباری دولت مناسب نیست و به نظر می‌رسد باید سبد درآمدی سازمان را تغییر داد و به صورت های دیگری هزینه کرد. مثلاً می توان از بانک‌ها وشرکت های خصوصی و دولتی در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام خیرین کمک گرفت که در این زمینه با بانک ملی برای ساخت ۱۰۰۰ کلاس خشتی وگلی به توافق رسیده‌ایم.

در ادامه جلسه هریک از حاضرین به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند. زهرا گیتی‌نژاد، مدیر عامل موسسه خیریه مهرگیتی، با تأکید بر نقش بانوان در توسعه کشور گفت: برای ایجاد توسعه پایدار باید به مسئولیت اجتماعی خود توجه کنیم. هر کدام از ما بانوان باید با تلاش در رفع محرومیت‌ها بتوانیم  به خودباوری برسیم، مدرسه سازی یکی از راه‌هایی است که می‌توانیم از طریق آن به توسعه پایدار کشورمان کمک کنیم . آرزوی ما رسیدن به مدارسی ایمن وشاداب است.

در پایان این گردهمایی به برگزیدگان نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز لوح سپاسی از طرف ریاست سازمان اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 


public-relation نوشته شده توسط: public-relation در تاریخ: دوشنبه ۱۹-تیر-۱۳۹۶ | ۱۰:۳۶

سایت خبری مهرگیتی

مهرگیتیبرای ثبت نام از این قسمت استفاده کنید