خبرنامه

سایت خبری مهرگیتی
افتتاح مدرسه ۱۴ کلاسه «گروه صنعتی ایران‌ زمین» در نظر آباد استان البرز

هم‌زمان با روزهای آغازین سال تحصیلی، دوم مهرماه ۱۳۹۶،‌ مدرسه ۱۴ کلاسه «گروه صنعتی ایران‌ زمین»، پروژه شماره ۲۴۳ موسسه خیریه مهرگیتی، با همت خیر «مهدی گلستانیان» در بخش مرکزی نظرآباد در استان البرز افتتاح شد. 
به گزارش روابط عمومی مهرگیتی، افتتاح این مدرسه با حضور جمعی از مسئولین منطقه، خیرین مدرسه‌ساز، مسئولین مؤسسه خیریه مهرگیتی و اهالی و دانش آموزان این منطقه برگزار شد.
این مدرسه دارای ۱۴ کلاس، ۱۰۰۰ متر زیربنا و اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال است.
محسن شهبازی، مدیر اداره آموزش وپرورش شهرستان نظرآباد در مراسم افتتاح این مدرسه با اشاره به کمبوده‌ای فضای آموزشی در این منطقه گفت: عمر بیش از ۶۰ درصد مدارس نظرآباد بیش از ۳۰ سال است که نیازمند تخریب و بازسازی هستند. تعدادی از دانش‌آموزان این منطقه به علت نداشتن مقطع متوسطه دوم، ترک تحصیل می‌کنند و به جمعیت ۶۰ هزار نفری کودکان کار می‌پیوندند.
از خیرین عزیز و موسسه خیریه مهرگیتی تقاضا داریم همانطور که تا کنون به این منطقه اهمیت داده‌اند بازهم نوید ساخت مدارس جدید در این منطقه را به ما بدهند.
آقای گلستانیان ؛ فرزند مهدی گلستانیان، خیر این مدرسه؛ در این مراسم به اهمیت تحصیل و کسب دانش اشاره کرد و اظهار داشت: جهل و نادانی ریشه تمامی مشکلات است و ما تمام تلاش خود را در جهت ایجاد مراکز آموزشی می‌کنیم تا بتوانیم بی‌سوادی را در کشور ریشه‌کن کنیم. ساخت این مدرسه برای ما آغاز یک راه طولانی است که امیدواریم بتوانیم این حرکت را ادامه داده و چندین مدرسه در سراسر کشور بسازیم.

 

افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه «گروه صنعتی ایران‌ زمین» در نظر آباد استان البرز

 

 

 

 

 

 

 


نوشته شده توسط: در تاریخ: یکشنبه ۰۲-مهر-۱۳۹۶ | ۱۶:۴۰

ارسال بیش از ۲۰۰۰ کیف مهربانی و ۱۲۰۰بسته لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار کشور

در آستانه سال تحصیلی جدید، موسسه خیریه مهرگیتی با یاری خیرین و مردم عزیز کشورمان توانست در کمپین کیف مهربانی تعداد ۲۰۲۲کیف مهربانی (کیف، لوازم‌التحریر، کتاب و لوازم بهداشتی) و ۱۲۳۰ بسته لوازم‌التحریر را برای دانش‌آموزان  نقاط کم‌برخوردار کشور ارسال کند. بیشتر

مهرگیتیبرای ثبت نام از این قسمت استفاده کنید