خبرنامه

ارسال بیش از ۲۰۰۰ کیف مهربانی و ۱۲۰۰بسته لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار کشور

در آستانه سال تحصیلی جدید، موسسه خیریه مهرگیتی با یاری خیرین و مردم عزیز کشورمان توانست در کمپین کیف مهربانی تعداد ۲۰۲۲کیف مهربانی (کیف، لوازم‌التحریر، کتاب و لوازم بهداشتی) و ۱۲۳۰ بسته لوازم‌التحریر را برای دانش‌آموزان  نقاط کم‌برخوردار کشور ارسال کند. بیشتر

افتتاح ۵ مدرسه در استان سیستان و بلوچستان

هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی انجام شد:

افتتاح ۵ مدرسه در استان سیستان و بلوچستان

 در روزهای آغازین سال تحصیلی موسسه مردم‌نهاد مهرگیتی با یاری خیرین توانست ۵ پروژه خود را در سیستان و بلوچستان افتتاح کند. این مدارس در شهرستان‌های نیک‌شهر و سرباز واقع هستند.

به گزارش روابط عمومی مهرگیتی، این مدارس خیرساز چهارم تا ششم مهرماه با حضور مسئولین استانی، خیرین، مسئولین موسسه خیریه مهرگیتی و اهالی و دانش آموزان مناطق ذکرشده افتتاح شدند.

مدرسه ۲ کلاسه «نسرین حکیم اغلو»، پروژه شماره ۲۴۵ مهرگیتی، که توسط تیم خیرین مهرگیتی در انگلستان بنا نهاده شده، چهارم مهر ماه در روستای سرخ کلوت شهرستان نیک‌شهر استان سیستان  بلوچستان افتتاح شد.

یکی از خیرین این مدرسه که اهل ترکیه و ساکن انگلستان است پس از آشنایی با گروه خیرین مهرگیتی در انگلستان تصمیم می گیرد با گروه همراه شود و به پاس زحمات معلم دوران ابتدایی خود این مدرسه را به نام او نام‌گذاری کند.

 

دیگر مدرسه افتتاح شده، ‌مدرسه ۴ کلاسه «سید علی اصغر حظیری یزدی» پروژه شماره ۱۱۰ مهرگیتی است که  پنجم مهر ماه در روستای کوش شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

 

همچنین در روز پنجم مهر ماه دو مدرسه دیگر نیز در شهرستان سرباز افتتاح شدند: مدرسه یک کلاسه «حسن عندلیب آذر»، پروژه شماره ۱۷۵ مهرگیتی، در روستای سنگ مسجد و مدرسه ۳ کلاسه «نادعلی آزادی»، پروژه شماره ۱۱۲ مهرگیتی، در روستای اسپیتکی.

 

 

ششم مهر ماه نیز مدرسه هوشنگ پارسی، پروژه شماره ۱۲۳ مهرگیتی در منطقه چشمه زیارت استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

عکس از مدرسه قدیم و جدید:


public-relation نوشته شده توسط: public-relation در تاریخ: چهارشنبه ۱۲-مهر-۱۳۹۶ | ۱۱:۱۹

سایت خبری مهرگیتی

مهرگیتیبرای ثبت نام از این قسمت استفاده کنید