خبرنامه

اولین گام‌ها برای ساخت مدارس آسیب دیده‌ کرمانشاه

موسسه مردم‌نهاد مهرگیتی، اعضای اتاق بازرگانی، پویش ایران من و انجمن حامی جمعاً در گام اول ساخت ۱۲ مدرسه آسیب‌دیده در کرمانشاه را برعهده گرفتند... بیشتر

افتتاح دو مدرسه «ایران من» در سمنان

افتتاح دو مدرسه «ایران من» در سمنان

به کوشش جوانان کار آفرین اتاق بازرگانی ایران و موسسه مردم‌نهاد مهرگیتی،  ۲۲ و ۲۳ آذر ماه، مدارس ایران من ۷۹ و ۲۸ در استان سمنان افتتاح شد.

مدرسه سه کلاسه "ایران من ۷۹"، پروژه شماره ۲۳۲ مهرگیتی در شهرستان بیارجمند، روستای احمدآباد و مدرسه ۶ کلاسه "ایران من ۲۸"، پروژه شماره ۱۵۰ مهرگیتی، در  میامی، روستای حق‌الخواجه کالپوش واقع هستند.

در آیین گشایش این مدارس مسئولین استانی و شهرستانی، اعضای پویش ایران من (اعضای اتاق بازرگانی)، اعضای موسسه خیریه مهرگیتی و مردم و دانش آموزان عزیز این مناطق حضور داشتند.

مهندس دربانی، مدیر کل اداره نوسازی مدارس استان سمنان در آیین گشایش مدرسه ایران من ۷۲ با اشاره به ضرورت اجرای عدالت آموزشی در کشور گفت: « در ساخت این مدرسه عدالت آموزشی به معنای واقعی تحقق یافته است، چراکه این پروژه روستایی از نظر کیفیت در تمامی شاخص‌ها با پروژه‌های مراکز استان‌ برابری می‌کند» وی همچنین از توجه به اقلیم منطقه در ساخت مدرسه ابراز خرسندی کرده و افزود: « به سبب هم‌خوانی فضای مدرسه با اقلیم منطقه از کاه‌گل صنعتی در نمای این مدرسه  استفاده شد که در نهایت نتیجه‌ای بسیار رضایت بخش داشت».

دکتر پدارم سلطانی، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و نماینده پویش ایران من نیز در این مراسم به ضرورت سرمایه‌گذاری در بخش آموزش اشاره کردند و از خانواده‌ها خواستند تا به این موضوع اهمیت بیشتری بدهند زیرا آینده فرزندانشان در گرو آن است.

ایشان اظهار داشتند که تا کنون ۳۷ مدرسه از مجموع ۱۰۰ مدرسه‌ای که پویش ایران من با همکاری موسسه مهرگیتی در تمامی کشور در حال ساخت دارد افتتاح شده‌ و به زودی سایر مدارس نیز افتتاح خواهند شد و در اختیار دانش آموزان اقصی نقاط کشور قرار خواهند گرفت.

 

 

 

 


public-relation نوشته شده توسط: public-relation در تاریخ: شنبه ۲۵-آذر-۱۳۹۶ | ۱۳:۳۱

یلدا با کرمانشاه

موسسه خیریه مهرگیتی تصمیم دارد به مناسبت شب یلدای امسال برای دانش آموزان مناطق زلزله‌زده و خانواده‌های آنها ۵۰۰ بسته مواد غذایی (شامل برنج، روغن، حبوبات، قند و شکر) ارسال کند.  بیشتر

مهرگیتیبرای ثبت نام از این قسمت استفاده کنید