خبرنامه

افتتاح یک مدرسه ۵ کلاسه در سراوان

۲۸ آذر ماه ۱۳۹۶ یک مدرسه پنج کلاسه در روستای زیارت بم پشت شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان با حضور مردم، مسؤولین و اعضای موسسه خیریه مهرگیتی افتتاح شد. بیشتر

کارآفرینی با مهرگیتی

کارآفرینی با مهرگیتی

 یکی از مشکلات اصلی مناطق کم‌برخوردار کشور فقدان آموزش مهارت‌های کاربردی است که منجر به بازتولید بیکاری و فقر در میان مردم می‌شود.

 کمک به آموزش مهارت‌های فنی‌و‌حرفه‌ای در این مناطق می‌تواند بازخوردهای اقتصادی بسیاری داشته باشد و منجر به افزایش نرخ اشتغال و کاهش بیکاری و معضلات ناشی از آن شود.

موسسه مردم نهاد مهرگیتی در راستای تلاش برای توسعه آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و همچنین توانمندسازی بانوان استان سیستان و بلوچستان در نظر دارد کارگاه‌های آموزشی خیاطی را در روستای «گوری» از توابع شهرستان زهک در این استان برگزار کند.

این کارگاه‌ها در دو دوره کوتاه مدت (۴۵ روزه) و بلندمدت (۹۰ روزه) با هدف کارآفرینی و ایجاد اشتغال برگزار می‌شود.

مبلغ مورد نیاز جهت راه‌اندازی این #کارگاه آموزشی ۴۰ میلیون تومان برآورد شده است.

شما نیز می‌توانید در این راه همراه ما باشید و به هر میزان که تمایل دارید در هزینه برگزاری این کارگاه‌های آموزشی مشارکت کنید.

هر سهم: یکصد هزار تومان

شماره حساب بانک سامان: ۸۱۵۸۱۹۲۸۲۸۲۰۰۰۲

شماره کارت: ۶۲۱۹۸۶۱۰۲۵۱۹۹۵۲۱


public-relation نوشته شده توسط: public-relation در تاریخ: دوشنبه ۰۹-بهمن-۱۳۹۶ | ۱۲:۲۰

اطلاعیه: معرفی کمپین سافیس (SUFIS )

به اطلاع می رساند گروهی از دوستان و همراهان مهرگیتی در استرالیا پس از زلزله کرمانشاه کمپینی تحت عنوان:همیاری هموطنان آسیب دیده (سافیس) ـ SUpport For Iranian Survivors (SUFIS) بر پا کرده اند تا در ساخت مدرسه در مناطق زلزله زده در کرمانشاه با مهرگیتی همراه شوند. تمامی کمک‌های جمع آوری شده در این کمپین جهت ساخت مدرسه در مناطق زلزله زده کرمانشاه به موسسه مردم‌نهاد مهرگیتی واگذار خواهد شد. بیشتر

مهرگیتیبرای ثبت نام از این قسمت استفاده کنید