خبرنامه

تقدیر از رتبه برتر آزمون سراسری ۹۷

موسسه مردم‌نهاد مهرگیتی در تاریخ ۲۰ مرداد ماه طی مراسمی از عبدالله رئیسی یکی از رتبه‌های برتر آزمون سراسری ۱۳۹۷ تقدیر کرد... بیشتر

مدرسه‌ای برای هما

مدرسه‌ای برای هما

تفاهم‌نامه ساخت مدرسه «برای هما» در استان سیستان و بلوچستان امضا شد. این مدرسه به یاد هما سلطانی، دختر عبدالفتاح سلطانی، احداث خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مهرگیتی، چندی پس از درگذشت هما سلطانی جمعی از دوستان او با همراهی موسسه مردم‌نهاد مهرگیتی تصمیم گرفتند تا به یاد او اقدام به ساخت مدرسه‌ای ۳ کلاسه در استان سیستان و بلوچستان کنند. 

تفاهم‌نامه ساخت این مدرسه نوزدهم مرداد ماه ۱۳۹۷ با حضور خانواده سلطانی و اعضای موسسه مهرگیتی در منزل عبدالفتاح سلطانی امضا شد.

عبدالفتاح سلطانی با تأکید بر ضرورت رشد فرهنگی مناطق کم‌برخوردار کشور، این عمل نیکوکارانه را مایه تسلی خاطر خود و خانواده و شادی روح «همای به ابدیت پروازکرده» عنوان کرد.

این مدرسه که در روستای چاه جمال ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان ساخته خواهد شد، «برای هما» نام گرفت تا نام و یاد او را در اذهان تمامی ایرانیان ماندگار سازد.

 

هما سلطانی دختر معصومه دهقان و عبدالفتاح سلطانی در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ در جوانی بر اثر ایست قلبی درگذشت.

 

 

 

 

 

 

 

 


public-relation نوشته شده توسط: public-relation در تاریخ: چهارشنبه ۲۴-مرداد-۱۳۹۷ | ۱۰:۴۱

افتتاح شش مدرسه در استان گیلان

طی سفری در تاریخ ۲۱ الی ۲۲ مرداد ۹۷ شش مدرسه از مدارس مهرگیتی و پویش «ایران من» در استان گیلان افتتاح شد. مراسم افتتاح این مدارس با حضور خیرین و همراهان مهرگیتی، همراهان  پویش  ایران من، مسئولین و مردم منطقه برگزار شد... بیشتر

مهرگیتیبرای ثبت نام از این قسمت استفاده کنید